Teslimat ve iadeler için okuyunuz – forevajewels.com.tr

SEPETTE EKSTRA %10 İNDİRİM | 50 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Teslimat ve iadeler için okuyunuz

TESLİMAT

 Kampanya ve indirim dönemlerinde siparişin kargoya veriliş süresi 2-3 iş günü sürebilmektedir. 

 İstanbul merkezli 600 km'ye kadar şehirlere 1 iş günü, 600 km ve üzerindeki şehirlere Yurtiçi Kargo ile 2 iş gününde teslim edilir.

 Türkiye içi tüm 50 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir.

 

İADE İÇİN İZLEMEN GEREKEN ADIMLAR

1. Whatsapp sipariş hattımızdan ve mail olarak iade oluşturabilirsiniz.

2. İade etmek istediğin ürün(leri) faturaları ve etiketleri ile birlikte 332839438 müşteri kodumuzu kullanarak Yurtiçi KARGO kargoya teslim ederek ücretsiz bir şekilde bize kargolayabilirsin.

3. İade kargon bize ulaştıktan sonra gerekli kontroller yapılıp 7 iş günü içinde iade işlemi yapılacaktır.

İADE ŞARTLARI
 Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığın ürünlerle ilgili yaşayabileceğin memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.
 Ürün iadesi konusunda sana daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsin. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. İadelerini bize Yurtiçi KARGO ile gönderebilirsin.
 Ücret iadesi talebi ile gönderilen kargolardan firmamıza gönderilirken oluşabilecek kargo bedeli Foreva Jewels tarafından karşılanmaktadır.

İADE EDİLECEK ÜRÜN 
a-Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez. 
b-İade edilecek ürünün, 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI 
a- İade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir. 
b- İade etmek istediğin ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.

 

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
 İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğin ürün ile birlikte orijinal faturaları (sizdeki bütün kopyaları) göndermen gerekmektedir. İade etmek istediğin ürün / ürünler ayipli ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapman gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

SİPARİŞ İPTALİ
 Değerli müşterimiz, yanlış verdiğin veya vazgeçtiğin siparişlerini iptal ettirebilirsin. İptal ettirme işleminin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için lütfen iletişim kısmındaki telefon numaramızı kullanarak irtibata geçin. Mail ile irtibatlarda gecikmeler yaşanmaktadır. Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğin yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır.

AYIPLI ÜRÜNÜN İADESİ
 
Ürünün kullanım amacına ve ürün bilgilerinde belirtilen ana işlevlerini yerine getirmesini engelleyen üretim ve ürün nedenli durumlardır. Bu durumda ürünü incelenmesi için bize gönderebilirsiniz. İnceleme sonucuna göre iade veya aynı ürünle değişim hakkınız bulunmaktadır.