Geçmişimiz ve Geleceğimiz – forevajewels.com.tr

SEPETTE EKSTRA %10 İNDİRİM | 50 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Geçmişimiz ve Geleceğimiz

20 yılı aşkın kuyumculuk tecrübesi ve sıkı çalışma, özveri ve deneyim ile İstanbul Kuyumculuk firması adı altında bir araya geldi. Piyasada üretici ve toptancı olarak  faaliyet gösteren firmamız; yenilikçi, çevreye duyarlı ve teknolojiyi yakından takip eden bir kimliğe sahiptir. Katıldığı yurtiçi ve yurtdışı fuarlar ile takı modasını yakından takip ederek, en yeni ve özgün tasarımlarını müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Dubai’de ofisinin bulunması Ortadoğu pazarına kaliteli ürün ve hizmet sağlama açısından büyük bir avantaj oluşturmakta ve müşteri iletişimini kuvvetlendirmektedir. Avrupa, Amerika ve Uzakdoğu’da bulunan müşteri portföyü için ürün araştırma ve geliştirme çalışmalarında bulunan İstanbul Kuyumculuk, kalite ve ince işçiliği ön planda tutarak koleksiyon yelpazesini genişletmiştir. Deneyimli ve uzman kadrosu ile birlikte kaliteli ürün ve hizmet sağlayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

İstanbul Kuyumculuk,  Türkiye’deki faaliyetlerine devam ederken kendi bünyesinde yeni nesil perakendecilik adımları atıp e-ticaret pazarına Foreva Jewels markasını sunmuştur. Eva, yaratılan ilk kadın manasına gelir. Anlamı ile oldukça beğeni toplayan; içerisinde pozitif enerji, optimizm ve hayat barındıran evrensel bir isimdir. Kadını ve kadına dair her şeyi temsil eder. Foreva ise “Havva için” anlamı barındırır. Kadınların tarih boyu takı merakı günümüze kadar uzanmıştır. Modanın vazgeçilmez unsurlarından olan kadın ve takı, değeri bilindiği zaman anlaşılır.

Tarihten bugüne kadınlar; bin bir türlü zorlukla karşılaştıkları halde dirayet göstermiş, dik durmuş ve olağanüstü işler başarmışlardır. Yaratılmış ilk kadın ve  tarihte yaşamış tüm havvalar, sonraki nesillere ilham kaynağı olmuş ve olmaya devam eden kahraman kadınlar, toplumlara yön vermiştir ve etkisini artırarak yön vermeye devam etmektedir.

 

Herkesten farklı olmak büyük cesaret ister. Hedefe kilitlenmek istikrar ister, yoğun bir çalışma ister, geniş bir hayal gücüne sımsıkı sarılabilmek ister, sessiz sedasız, hiçbir engel tanımadan ilerleme azmi ister. Düşünceleri ve cesaretleri ile çoğu kadına öncülük etmiş, yaşadığımız bu evreni değiştiren, her biri kendi alanında devrimler yaratarak tarihin akışına yön veren güçlü kadınlar vardır. O kadınlar ki dünü, bugünü ve yarını var eden değerlerdir. Yaşamın güzelliği, geleceğin umududur. Üreten, çoğaltan, saygı duyulan, yüreği sevgi dolu olan koca bir evrendir.

 

Foreva Jewels ailesi olarak tüm kadınlara ilham kaynağı olmak, tarihteki kadının önemini vurgulamak ve onu  değerli hissettirecek detaylar ile bütünleştirmek bizim için bir zevktir.

Bünyemizde bulunan koleksiyonlar isimlerini mitolojik kahramanlardan, tarihe yön veren kadınlardan ve doğadan almıştır. Koleksiyonlarımız tasarım ilhamını, yeniliklere kendinden emin adımlarla ilerleyen, girişimci ruhlu kadınlardan esinlenmiştir. Yeni başlangıçlar her zaman umut, heyecan, merak ve ilgi doludur. Geçmişten gelen deneyim ve  hissettiğimiz duygular karar alırken bize yardımcı olur; üzerimizde severek taşıdığımız, değer verdiğimiz parçalar bize ilham verir ve baktıkça daha da tutkulu hale geliriz.

Foreva Jewels’da yer alan her bir ürün ince detaylar ve simgeler barındırır. Sessiz ama çok güçlü olan bu imgeler tarzınızı ve özgünlüğünüzü ortaya koyar. Kendinizi ifade ederken kullandığınız bu parçalar dişiliğinizi vurgular ve benliğinizi ortaya çıkarır. Minimalizm ve sadeliğin birleştiği koleksiyonlarımız  sektöre farklı ve özgün bir bakış açısı sunmaktadır. Foreva Jewels ailesi genç ve dinamik yapısıyla günün takı ve aksesuar ihtiyaçlarını karşılamak adına sizlerle buluşmaktan onur duyar.